Pletivo, ploty, sloupky, vrata, branky
Váš košík je prázdný

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Obchodní podmínky

Dodací podmínky v ČR

Rozvoz a dodávku zboží uskutečňujeme v rámci kraje Vysočina zdarma. (Pouze u dodávek do 1000Kč účtujeme manipulační poplatek 100Kč.) Rozvoz a dodávka zboží mimo kraj Vysočina za příplatek. Většinu zboží jsme schopni dodat do týdne. Zboží objednané o víkendu nebo ve svátek bude expedováno do týdne od prvního pracovního dne následujícího po svátku nebo víkendu. Dodací lhůtu do týdne nelze dodržet, pokud zákazník platí bankovním převodem. Platbu od banky obdržíme a zaúčtujeme do tří dnů, poté zboží expedujeme. Ve všech typech objednávek (telefonem, e-mailem či přes e-shop je nutno uvádět číslo telefonu, na který bude možno ohlásit datum a čas dodání zboží.

Osobní odběr

Pokud si zvolíte jako způsob dopravy osobní odběr, můžete si zboží vyzvednout v našem prodejním skladě na adrese:

DRAHOMÍR HAVLÍČEK
Pokojovice 14
pošta Okříšky
675 21

PO-PÁ 8.00-17.00 hod.
SO-Ne po telefonické domluvě


V momentě, kdy bude zboží nachystáno, upozorníme vás telefonicky či e-mailem.
Prosíme zákazníky, kteří zaplatili zboží předem, aby si e-mail s výzvou k převzetí zboží vytiskli a přinesli s sebou - bez jeho předložení nemůže být zboží vydáno.

Možné způsoby platby
Platba v hotovosti při předání.

Číslo účtu: 172885917/0300

Peníze za odebrané zboží vybírá řidič v hotovosti. Odběry do 10 000,- Kč jsou vždy realizovány v hotovosti. Při odběrech nad 10 000,- Kč je stále odebírajícím firmám (prvních pět odběrů hotově) předána faktura se splatností 14 dní. (Podmínkou fakturace jsou zaplacené předchozí faktury ve splatnosti.)

Záruky
Pokud není uvedeno jinak, záruka na veškerý sortiment je 24 měsíců.

Reklamační řád

Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do 3 dnů informovat prodávajícího. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně (e-mailem), nebo osobně ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla dodavatele - prodávajícího. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury a dokladu o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace, o postupu a vyřízení.
Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu drahomirhavlicek@seznam.cz
nebo telefonu 731 086 053 nebo adrese Havlíček Drahomír, Pokojovice 14, 675 21 . Provozovatelem internetového obchodu je Drahomír Havlíček, Pokojovice 14, 675 21

IČO: 871 83 145 DIČ: CZ7404114542

zpět